کتاب شناسایی سیستم لی جانگ + حل المسائل

کتاب شناسایی سیستم لی جانگ
کتاب شناسایی سیستم دانشجویان و کاربران گرامی محتوای این محصول بهتـریــن و کاملتـریــن نسخه کتاب شناسایی سیستم لی جانگ همراه با حل المسائل می‌باشد که در قالب فایل PDF بصورت زیبا و منظم توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه و تنظیم شده است. جهت خرید و دانلود فایل از لینک پـرداخــت آنلایــن پایین صفحه اقدام نمایید.

✔ شرح فایل :

حل المسائل شناسایی سیستم لی جانگ

دانشجویان عزیز در مهندسی کنترل، اغلب الگوریتم های کنترلی که ارائه می شود بر مبنای مدل هستند، بدین معنی که یا ساختار کنترل کننده بر اساس مدل است و یا اینکه پارامترهای کنترل کننده وابسته به پارامترهای مدل پلانت هستند. در نتیجه برای کارکرد صحیح این قوانین کنترلی لازم است که مدل نسبتاً دقیق و مناسب از سیستم داشته باشیم. از طرفی اکثر پلانت های واقعی که در عمل با آن ها سروکار داریم را نمی توان با استفاده از روش های ریاضی و بر اساس قوانین فیزیکی حاکم بر پلانت، مدل سازی کرد. در این موارد ناچار هستیم که بر اساس داده های آزمایشگاهی که از پلانت گرفته می شود، یک مدل مناسب استخراج کنیم. در درس شناسایی سیستم ابزارهای لازم برای رسیدن به این هدف ارائه خواهد شد.

شناسایی سیستم لی جانگ
✔ محتویات این محصول :

۱- پی دی اف کتاب شناسایی سیستم لی جانگ (Ljung) به زبان انگلیسی

2- تمرینات شناسایی سیستم دانشگاه تهران به همراه پاسخ تمرینات دانلود تمرینات شناسایی سیستم

3- تمارین، امتحانات و اسلایدهای شناسایی سیستم دانشگاه MIT

4- اسلایدها و جزوات درس شناسایی سیستم دانشگاه uppsala که یکی از دانشگاه های پیشتاز در حوزه شناسایی سیستم ها می باشد.

5- تمارین و مثال های حل شده درس شناسایی سیستم دانشگاه uppsala

6- سوالات و پاسخ امتحانات درس شناسایی سیستم های دانشگاه uppsala

7- حل مسائل زیر👇  از کتاب شناسایی سیستم لی جانگ به زبان انگلیسی (توجه شود که حل المسائل کامل این کتاب منتشر نشده است و پاسخ سوالات زیر توسط دانشجویان نوشته شده است)

۲G.1-2G.2-2G.3-2G.4-2E.1-2E.2-2E.4-2E.5-2E.6-2E.7

۳G.1-3G.3-3E.1-3E.2-3E.3

۴E.2-4G.7

۶G.2-6G.3-6G.4-6E.2-6E.3

۷G.4-7E.2-7E.8

۸٫۱-۸٫۲

 

✔ نکات مهم : پس از پرداخت وجه لینک دانلود به شما نمایش داده میشود و برای اطمینان بیشتر یک لینک دانلود دیگر به ایمیل شما ارسال میگردد.
با 50% تخفیف ویژه