دانلود پایان نامه کارسنجی و زمان سنجی

پایان نامه کارسنجی و زمان سنجی
کارسنجی و زمان سنجی دانشجویان و کاربران گرامی محتوای این فایل بهترین و کاملترین پایان نامه در مورد کارسنجی و زمان سنجی می‌باشد که در قالب فایل WORD – (قابل ویرایش) و در 135 صفحه بصورت زیبا و منظم توسط تیم وب سایت راهنمای دانشجو تهیه و تنظیم شده است. جهت خرید و دانلود فایل از لینک پرداخت آنلاین پایین صفحه اقدام نمایید.

دانلود پایان نامه کارسنجی و زمان سنجی

شرح فایل :
کارسنجی و زمان سنجی
فصل اول – مقدمه

1- مقدمه :

وقت و زمان از اصلی ترين عناصر در توليد و بهره وری مي باشد از اين رو توجه به گذر آن و جلوگيري از اتلاف زمان از دير باز مدنظر بزرگان و انديشمندان بوده است زمان مي گذرد و نمي توان از عبور آن ممانعت نمود پس براي باطل شدن آن بايد از هر لحظه و دم بهره جست.

موضوع مورد بحث در اين پروژه كارسنجي و زمان سنجي است.

در فصل اول: موضوع پروژه، اهداف انجام آن و محدوده زماني و مكاني پروژه آشنا مي شويد.

در فصل دوم: شناخت كامل از موضوع پروژه و تعريف و اهداف موضوع، پردازش خواهد شد.

در فصل سوم: شركت مورد نظر و فعاليت ها و اقدامات انجام شده در آن مكان در رابطه با موضوع پروژه شرح داده خواهد شد.

در فصل چهارم: از نتايج حاصل از انجام پروژه ، پيشنهادات و راهكارها آگاه مي شويد.

فصل پنجم: فصل ضمايم و پيوست ها مي‌باشد.

موضوع زمان يعني موضوعي كه اميد است در تمام مراحل و لحظات زندگي ما، مورد توجه و التفات واقع شود تا به اميد حق، از عمر كه بزرگترين نعمت الهي است در مفيدترين كار و بهترين وجه استفاده نماييم. در سازمان ها و ادارات ، موضوع زمان در سرفصل ارزيابي كار و زمان قرار مي گيرد و منظور از انجام مطالعات در اين زمينه ، دست يافتن و بهره وري و كاهش هزينه ها و حذف خستگي و كسالت نسبت به كار مي باشد.

2- تعریف موضوع
یکی از مهمترین مسائلی که امروزه در کارخانجات وادارات و انواع صنایع و خدمات دردست بررسی است، بهبود بهره وری و افزایش بازدهی می باشد و به همین منظور روشی برای کمک به امر بهره وری ابداع شد، که مطالعه کار نام دارد. در مطالعه کار با تعیین روش منطقی و سریع و ساده انجام کار به کاهش هزینه ها و افزایش سود حاصل می پردازیم و از این طریق با استفاده از حداقل منابع به حداکثر سود دست می یابیم.

بطور کلی بهبود بهره وری و به ویژه بهره وری نیروی انسانی به عنوان یکی از اجزاء ضروری بهره وری به حساب می آید. با استفاده از مطالعه روشی به دنبال بهبود بهره‌وری نیروی انسانی هستیم. به بیان دیگر مباحث کارسنجی و روش سنجی به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای بهبود بهره وری عوامل تولید قابل استفاده و کاربرد می باشد. (ادامه متن در فایل اصلی)